Hallitus 2018- 2019/ Luottamushenkilöt

Tehtävä

Nimi

Sähköposti

Puhelinnumero

HALLITUS

 

 

 

Puheenjohtaja

Minna Luiro

minna.luiro@varkaus.fi

0400247567 (ammattiosasto)

017 579 5600 (työ)

Varapuheenjohtaja

Minna Pulliainen

minna.pulliainen@varkaus.fi

0400 574 132

Sihteeri

Erja Kallinen

erja.kallinen@varkaus.fi

044 743 6496

Taloudenhoitaja

Marjatta Vesanka

saara.vesanka@varkaus.fi

040 744 4675

Jäsensihteeri

Satu Silvast

satu.silvast@varkaus.fi

044 4442486

Tiedotus-/virikesihteeri

Pauliina Nyyssönen

pauliina.nyyssonen@varkaus.fi

040 769 0382

Yhdysjäsenvastaava

Susanna Räisänen

susanna.räisänen@varkaus.fi

044 743 6487

Opiskelijavastaava

Jenni Valkonen

jenni.valkonen@varkaus.fi

044 444 2254

 

Sari Särkkä

sari.sarkka@varkaus.fi

 

044 444 2503

VARAJÄSENET

 

 

 

 

Pia Elmaci

pia.elmaci@varkaus.fi

040 865 3448

 

Marjaana Turunen

marjaana.turunen@varkaus.fi

040 7690382

 

Tuula Pöllänen

tuula.pollanen@varkaus.fi

017 579 5233

 

Nina Paananen

nina.paananen@varkaus.fi

044 743 6666

 

Birgitta Kauhanen

birgitta.kauhanen@varkaus.fi

044 444 2229

 

Taina Ylelä

taina.ylelä@varkaus.fi

044 444 2297

 

 

 

 

LUOTTAMUSMIEHET

 

 

 

Pääluottamusmies

Irja Kuosmanen

irja.kuosmanen@varkaus.fi

044 743 6307

Varapääluottamusmies

tehtävää hoitaa toistaiseksi luottamusmies Minna Luiro

minna.luiro@varkaus.fi

 

Luottamusmies

Minna Luiro

minna.luiro@varkaus.fi

017 579 6000

 

Varaluottamusmies

Henna Sutinen

henna.sutinen@varkaus.fi

040549373

Varaluottamusmies

Marjo Rautio

marjo.rautio@varkaus.fi

0407226719

Varaluottamusmies

Susanna Räisänen

susanna.raisanen@varkaus.fi

040 485 4504

 

Tehyn Varkauden ammattiosasto 567

Hallituksen jäsenet tavoittaa parhaiten sähköpostilla!
 

Ohje: Vaihda oheisten otsikoiden kohdalle yhdistyksesi tiedot. Lisää hallituksen yhteystietotaulukkoon oikeat tiedot. Hallituksen vaihtuessa voit ottaa osiosta kopion ja sijoittaa sen jäsenhuoneessa olevalle arkistosivulle.
Huom: enter tekee kappaleenvaihdon, ja shift-näppäintä pohjassa pidettäessä lisätty enter tekee pelkän rivinvaihdon.